Gwiazda poranna na PGE

Views: 6

PGE po serii ponad tygodniowych spadków od ceny 12 PLN do 10,50 PLN miało wczoraj sesję wzrostową. Długi korpus białej świecy oraz długi korpus czarnej świecy sprzed 2 sesji, a także mała świeca “młot” pomiędzy nimi stworzyły formację “Gwiazdy porannej”, będącej zwiastunem wzrostów.

Dzisiejsza sesja należy do wzrostowych, przy słabnącym rynku i otworzyła się w połowie długiego korpusu białej świecy z poprzedniego dnia, stąd wsparcie jest póki co obronione. Oscylator Stochastic jest na poziomie 20 i w dzisiejszym dniu doszło do przecięcia sygnałowego w stronę popytu. Zakres wzrostów, z punktu analizy jest w ograniczony linią oporu przy cenie 12,00 PLN -12,10 PLN.

 

Źródło: Stooq

 


 

Uwaga!

Powyższy materiał jest przedstawiony w celu edukacyjnym, są to osobiste przemyślenia autora. Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią “rekomendacji inwestycyjnych” ani “informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *