Gwiazda poranna na PGE

PGE po serii ponad tygodniowych spadków od ceny 12 PLN do 10,50 PLN miało wczoraj sesję wzrostową. Długi korpus białej świecy oraz długi korpus czarnej świecy sprzed 2 sesji, a także mała świeca “młot” pomiędzy nimi stworzyły formację “Gwiazdy porannej”, będącej zwiastunem wzrostów.

Dzisiejsza sesja należy do wzrostowych, przy słabnącym rynku i otworzyła się w połowie długiego korpusu białej świecy z poprzedniego dnia, stąd wsparcie jest póki co obronione. Oscylator Stochastic jest na poziomie 20 i w dzisiejszym dniu doszło do przecięcia sygnałowego w stronę popytu. Zakres wzrostów, z punktu analizy jest w ograniczony linią oporu przy cenie 12,00 PLN -12,10 PLN.

 

Źródło: Stooq

 


 

Uwaga!

Powyższy materiał jest przedstawiony w celu edukacyjnym, są to osobiste przemyślenia autora. Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią “rekomendacji inwestycyjnych” ani “informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.