Fenomenalnie CD Projekt SA.

Views: 17

Dzisiejsze notowania spółki przeszły najśmielsze oczekiwania inwestorów.

 

Napisałem już kilka własnych analiz na temat możliwości wzrostu tej spółki np. w listopadzie i grudniu 2018 r.

Siła popytu przebiła mniej więcej w połowie grudnia (w dniach 14-16) długotrwały trend spadkowy.

Dwie białe świece były zwiastunami nadchodzących zmian oraz powiewem optymizmu. Spółka dostała srzydeł na początku roku 2019 r. i do dnia dzisiejszego podąża w trendzie wzrostowym. Notowania w dniu 24.01.2019 r. zakończyły się przy wzroście – uwaga – niespotykanym, bo +11,77%. Na znak potwierdzenia tego trendu pojawiły się obroty, rzekłbym, nawet pięciokrotnie przekraczające te z dnia poprzedniego.

Jest pewna zagadka dotycząca wyczerpania się potencjalnego wzrostu, ponieważ oscylatory znajdują się przy swoich maksymalnych wartościach, co może okazać się typową konwergencją, czyli przy wzroście kursu akcji następować będą spadki wskaźników i oscylatorów. Obecnie średnią kroczącą krótkoterminową 10-sesyjną można potraktować z poziom wsparcia, albo dla bezpieczeństwa postawić zlecenia typu stop-loss i stop-limit na poziomach, które będą dla nas komfortowe – z reguły jest to 3-7%.

Wykres CD Projekt S.A.

Źródło: Portal Stooq

 


 

Uwaga!

Powyższy materiał jest przedstawiony w celu edukacyjnym, są to osobiste przemyślenia autora. Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią “rekomendacji inwestycyjnych” ani “informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *