Nieruchomości

Views: 129


Sprzedam Działkę budowlaną: Mazury jezioro Skomętno 1540 m2, media, altana, inne.


 

127 890 zł

 

Sprzedam działkę budowlaną na Mazurach nad jeziorem Skomętno – bezpośrednio.

Więcej zdjęć i opisów:

OLX Działka Budowlana 1540m2 Mazury Jezioro Skomętno

Szybki Kontakt

 

Opis:
Działka 118/26 o pow 1540m2 i wymiarach 35m x 44m leży na terenie ogrodzonej osady w odległości 480m od prywatnej plaży i jeziora Skomętno o powierzchni ponad 200 ha.

Wjazd na działkę z utwardzonej drogi od strony północnej (patrz zdjęcia). Teren płaski zadrzewiony przy granicy północnej i wschodniej. Cicha wiejska / leśna okolica z . Idealna pod dom całoroczny lub rekreacyjny.
Dostęp do prywatnej plaży o pow 5682m2, na której zorganizowano wspaniałe zielone tereny rekreacyjne, wykonano altanę grillową, boisko do siatkówki oraz pomost o długości 24 metrów, przy którym mogą być cumowane łodzie. Przy zakupie oferowanej działki otrzymuje się również udział 2/108 w ww. prywatnej plaży, z której zapewniony jest dostęp do jeziora Skomętno o powierzchni ponad 200 ha. Teren zatem gwarantuje relaks i obcowanie z naturą.

Dojazd:
Drogami lokalnymi lub poprzez realizowaną drogę międzynarodową Via Baltica, łączącą północ z południem i zachodem Europy. Zjazd z autostrady znajdować się będzie zaledwie 4 km od terenu Osady. Planowana jest również budowa lotniska dla miasta Ełk w pobliskiej Pisanicy oraz modernizacja linii kolejowej Szczytno-Ełk, umożliwiającej sprawną komunikację na południu Mazur.
Media:
Na terenie osady znajduje się linia energetyczna i obecnie rozprowadzane są przyłącza do poszczególnych działek. Woda do wykonania ze studni wierconej ścieki bytowe do wykonania do zbiornika bezodpływowego lub przydomowej oczyszczalni. Bardzo dobre nasłonecznienie umożliwia zastosowanie ogniw PV – wykonując ogrzewanie elektryczne domu roczny bilans rachunków za prąd i ogrzewanie może wynieść 0zł :). Alternatywnie można zastosować pompę ciepła, z uwagi na bliskość jeziora jej sprawność będzie wyższa niż przeciętnie.

MPZP:
Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (działki budowlane).
Działki zgodnie z miejscowym planem zagospodarowanie przestrzennego (tereny oznaczone na planie symbolem 1 ML/MN) przeznaczone są pod zabudowę o funkcji mieszkaniowej jednorodzinnej z dodatkową funkcją usługową.

Przewiduje się zabudowę dwukondygnacyjną w tym z użytkowym poddaszem, z budynkiem gospodarczym, z dachem dwu- lub wielospadowym o nachyleniu 30-45˚, pow. Zabudowy nie przekraczającą 30% powierzchni działki i wysokości do 12 m.

Sąsiedztwo:
jezioro Skomętno, tereny zielone, las, plaża, natura. Ponadto na terenie osady ok. 250m na południe znajduje się obiekt hotelowy – luksusowa mazurska rezydencja z basenem i pokojami do wynajęcia. W okół terenu osady znajduje się ogrodzenie, zwiększające bezpieczeństwo na całym terenie inwestycyjnym.

• Skomętno Wielkie, gmina Kalinowo, powiat ełcki
• W odległości 4 km od działki będzie zjazd do międzynarodowej drogi Via Baltica, łączącej północ z południem oraz zachodem Polski.
• Jest zaplanowana budowa lotniska niedaleko Ełku oraz będzie przeprowadzona
modernizacja linii kolejowej Szczytno-Ełk, która jest niedaleko działki.
• Teren jest ogrodzony, a na działkę przejeżdża się przez bramę.

Dodatkowe:
Możemy również wykonać dla Państwa projekt budynku wraz z zagospodarowaniem terenu w atrakcyjnej cenie.

Media:
– prąd

• Skomętno Wielkie, gmina Kalinowo, powiat ełcki
• Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1540 m².
• Zobacz plan w serwisie geoportal.gov.pl
• Długość: 44 m, szerokość: 35 m
• Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: inne
• Media: prąd
• Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela

 

Kontakt