Kurs Orange SA podejmuje walkę

Visits: 11

Kurs Orange podejmuje walkę

Od początku listopada br kurs podejmuje walkę od 4,33 PLN do poziomu oporu, który zarysowany został przez poprzednie dwa szczyty przy cenach 5,10 PLN. Spoglądając na wykres nie da się przeoczyć ogromnego wolumenu.

 

Długoterminowo rysuje się formacja misy czyli formację o fazach:

średnioterminowy trend spadkowy- potem horyzontalny – następnie wzrostowy (?).

 

Źródło: Stooq.pl

Tu widać różnicę w poprzednich podejściach, gdzie spadki i wzrosty następowały dzzień po dniu – obecnie mamy krótkoterminowy trend wzrostowy o rozpiętości kanału 0,50 PLN. Cieszyć może wolumen z drugiej połowy września przy cenie 4,50 PLN nastąpił duży obrót, co może oznaczać zakup przez fundusze lub zagraniczne instytucje finansowe (bo kto ma tyle pieniędzy? :).

 

Uwaga!

Powyższy materiał jest przedstawiony w celu edukacyjnym, są to osobiste przemyślenia autora. Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią “rekomendacji inwestycyjnych” ani “informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *