CD Projekt SA i gwiazda wieczorna

Visits: 6

CD Projekty SA – Po serii wzrostowych sesji pojawiła się mocniejsza korekta, doprowadzając do utworzenia się formacji świec japońskich, zwaną gwiazdą wieczorną (zwiastun spadków).
Jeśli dojdzie do zamknięcia luki poniedziałkowej, z 03.12.2018 r., będzie to wyraźny sygnał na powrót do kanału trendu spadkowego oraz późniejszego testowania wsparcia przy cenie 130 PLN.

Drugim scenariuszem jest “podniesienie kursu” przez popyt i utrzymanie go powyżej luki tzn. ceny 143-146 PLN, a traktowanie dzisiejszego spadku -5.45% (obecnie na godz. 13:22) jako intraday-owej korekty.

 

Źródło: stooq.pl

 

 

Uwaga!

Powyższy materiał jest przedstawiony w celu edukacyjnym, są to osobiste przemyślenia autora. Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią “rekomendacji inwestycyjnych” ani “informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *