WIG20 hamujące spadki na wsparciu

Visits: 10

Indeks największych spółek wyhamowuje spadki na wsparciu.

 

Spadki indeksu WIG 20 trwały przez ostatnie 5 dni, do dziś. WIG20 zatrzymał się na wsparciu kanału wzrostowego przy poziomie 2230 pkt, po czym umacnia się od porannego otwarcia.

Zamknięcie cenowe na poziomie przekraczającym 50% wczorajszej świecy spadkowej sprawi, że technicznie pojawi się formacji japońskich świec, zwana “przenikania”, co jest symbolem nadchodzących wzrostów. Wygląda na to, że na końcówce roku 2018 będziemy mieć do czynienia ze zwyżką, wynikającą z odbijania się od kolejnych ekstremów i minimów kanału, w którym poruszał się dotychczas indeks.

 

Źródło: Stooq.pl

 


Uwaga!

Powyższy materiał jest przedstawiony w celu edukacyjnym, są to osobiste przemyślenia autora. Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią “rekomendacji inwestycyjnych” ani “informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *