JSW SA: próba obrony wsparcia

Visits: 4

Dzisiejsza sesja pokazuje, iż JSW SA walczy na wsparciu przy cenach 66,30-67,00 PLN i siła popytu stale wzrasta.

Zwiastunem wzmocnienia tego waloru w ostatnim czasie są trzy korpusy białych świec, które mogłyby wskazywać na akumulację akcji.

Indeks WIG20 pod koniec dnia wychodzi z minusów ponad wczorajsze zamknięcie, więc na GPW zrobiło się zielono. Pod koniec zaskakująco dobrze zachowują się akcje CCC +5,93% oraz LPP +4,13%. Zamknięcie JSW z białą dużą świecą może stanowić o preferencjach do zakupu inwestorów przez kolejne dni, co w konsekwencji doprowadzi do odbicia w kanale trendu mniej więcej do jego oporu, tzn. ceny 72,50 PLN w pierwszym ruchu, a 75,10 PLN w drugim.

 

 

 


Uwaga!

Powyższy materiał jest przedstawiony w celu edukacyjnym, są to osobiste przemyślenia autora.

Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią “rekomendacji inwestycyjnych” ani “informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku). Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *