Spółka JSW SA górą! +3,31%

Visits: 12

Jastrzębska Górą! 😉

Sesja piątkowa (19.01.2018r) okazała się być wielkim zwrotem akcji dla spółki Jastrzębskiej.

 

Już samo pojawienie się dużej, białej świecy +3,31% na wykresie oznacza początek czegoś dobrego. Wsparcie na poziomie 65,00 PLN bronione było od początku grudnia, kiedy to w krótkim czasie cena akcji runęła z 80,00 PLN na właśnie 65,00 PLN.

Próby odbicia zakończyły się fiaskiem, bo powiedzenie “do trzech razy sztuka” w tym przypadku nie sprawdziło się. Czwarta próba odbicia się od ceny wsparcia oraz (docelowo) przebicia oporów na poziomie ostatnich maksimów, tzn ok. 72,00 PLN ma szanse zakończyć się sukcesem. Z punktu analizy, tak długie trendy horyzontalne, przy których pojawiają się dwie, może (w poniedziałek) trzy sesje wzrostowe mogą oznaczać, że włączył się popyt i spółka przebije kanał horyzontalny (ku uciesze posiadaczy akcji) górą.

 

Jedyne, czego brakuje, by potwierdzić ten górnolotny moment, to wzrost obrotów przekraczających te czawartkowe i piątkowe. Kolejne dwie-trzy sesje pokażą, co nastąpi.

 

Źródło: portal Stooq

 


Uwaga!

Powyższy materiał jest przedstawiony w celu edukacyjnym, są to osobiste przemyślenia autora. Informacje przedstawione na tej stronie nie stanowią “rekomendacji inwestycyjnych” ani “informacji rekomendujących lub sugerujących strategię inwestycyjną” w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 596/2014 z dnia 16 kwietnia 2014 r. w sprawie nadużyć na rynku (rozporządzenie w sprawie nadużyć na rynku).

Osoby czytające treści, które są tu publikowane, podejmują decyzje inwestycyjne na własną odpowiedzialność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *